(044) 362 0777  Контакты
Вход для пользователей:

Новости


24.06.2015
У Києві зареестровано понад 700 викрадень транспортних засобів за 5 місяців 2015 року

За 5 місяців 2015 року столичні правоохоронці зареєстрували 707 незаконних заволодінь транспортними засобами. Як правило, автовласники позбавлялися своїх транспортних засобів уночі. Саме у цей час доби зареєстровано 407 викрадань. Увагу автокрадіїв, перш за все, привертають транспортні засоби, які необладнані надійними протиугінними системами безпеки, залишені неподалік будинків та неосвітлених місцях.

Найпопулярнішими у викрадачів були автомобілі марок «ВАЗ» – 92 угони та «Toyota» - 89. Трійку «лідерів» замикають мотоцикли (мопеди) – 60 одиниць. Також, автокрадії надають перевагу маркам «HONDA» - 38 викрадань, «LEXUS» - 37,  «BMW» - 28  та «VOLKSWAGEN» - 25.  Найчастіше автомототранспорт викрадали у п’ятницю - 126, четвер – 119 та середу – 118.

У місті найбільше викрадали транспортні засоби в Оболонському, Дарницькому, Голосіївському та Печерському районах. Так, на двох проспектах:  Повітрофлотському  та Героїв Сталінграда зареєстровано по 11 автокрадіжок. На проспекті Бажана та бульварі Лесі Українки скоєно по 10 викрадень, а на вулиці Глушкова, з початку року, зареєстровано 9 автокрадіжок. Крім того, з  проспектів Перемоги та Маяковського викрадено по 8 транспортних засобів.   

Аби вберегти авто від викрадення, власникам не варто забувати про прості та дієві правила. Державтоінспекція рекомендує водіям:

- обладнати автомобіль не тільки сигналізацією, а й механічним пристроєм проти викрадень;

- користуватися послугами гаражів і стоянок, що знаходяться під охороною, не паркувати свій автомобіль на ніч біля житлового будинку або під'їзду;

- не залишати ключі від авто працівникам СТО, автомийок та малознайомим людям;

- ні в якому разі не зберігати в салоні документи на авто - цим ви не тільки ускладните його пошуки, але і створите сприятливі умови для керування викрадачем вашим транспортом;

- ніколи не залишати в автомобілях цінні речі;

- не забувати замикати авто.

У разі викрадення авто, слід негайно телефонувати за номером «102». Інформація швидко надійде до правоохоронців, що дасть їм змогу відразу розпочати пошуки.  Це підвищить шанси знайти зловмисників і викрадений транспортний засіб.

 

УДАІ міста Києва

 

Все новости

О Компании Продукты Система спутниковой GPS охраны автомобиля Проекты и Решения Новости Акции Контакты
Все права защищены. ООО Арт-Секьюрити, 2013